TYBETAŃSKI MASAŻ KARKU GŁOWY I PLECÓW

Cena: 50zł/ 180 zł Czas trwania: 20/ 45 min

 

TYBETAŃSKI MASAŻ KARKU, GŁOWY I PLECÓW
Zabieg jest połączeniem medycyny tybetańskiej z zachodnimi technikami masażu i refleksologią.
Jest to łagodny i bardzo uspokajający zabieg, stosowany na głowę, szyję i ramiona – czyli tam, gdzie gromadzi się najwięcej napięć.
Unikalne połączenie technik leczniczego masażu pozytywnie wpływa na centralny układ nerwowy, doskonale relaksując i równoważąc energię ciała i ducha. Masaż przyspiesza także wydalanie toksyn z organizmu, a dzięki ich eliminacji poprawia się praca układu immunologicznego i wzmacnia ogólną odporność organizmu. Zabieg ma również właściwości odmładzające i regenerujące. Użycie olejków eterycznych wzmacnia efekt odprężenia i odświeżenia.


Dla kogo polecamy?


Tybetański masaż głowy i karku wyróżnia się bardzo skuteczną metodą masażu dla osób  z następującymi dolegliwościami:
•    bóle i napięcia mięśniowe w górnych partiach pleców i głowy
•    bóle głowy (w tym migrenowe, skroniowe i inne)
•    zaburzenia czucia
•    wrzody żołądka
•    bezsenność
•    nadciśnienie tętnicze
•    nadmierny stres i napięcia emocjonalne
•    wiele innych dolegliwości, których przyczyną są napięcia mięśniowe w ciele


Tybetański masaż jest również doskonałym masażem rozluźniającym przed zabiegami anty-aging przez co wzmacnia ich efekt (m.in. przed zabiegiem Japońskiego Cosmoliftingu).

 

Klienci o zabiegach:

Polecam całym sercem! Korzystałam wielokrotnie z usług Armonia Bioodnowa. Pani Ewa to wspaniała osoba, która nie dość, że dopasowuje idealnie zabieg do potrzeb skóry, to również dba o potrzebę duchowego relaksu. Jej zabiegi to totalne wyciszenie i reset, który jest wręcz niebędny w dzisiejszych czasach, a efekty widać natychmiast na twarzy :) Niepowtarzalne miejsce, za którego magią stoi cudowna kobieta!

Anna

Polecam z całego serca❤ Pełen profesjonalizm, piękne miejsce, cudowna Ewa 😍 Gwarancja wysokiej jakości usług 😌

Justyna

Armonia Bioodnowa ☆☆☆☆ tu korzystałam z masażu Kobido po raz pierwszy - rewelacja pod względem relaksu i efektów. Ręce Ewy dzialają cuda 😇 Elastyczna skóra do tego promienna i dotleniona - rewelka 🤗 Zaczęłam również korzystać z kinesiotapingu twarzy nie spodziewałam się że niepozorne "plasterki" 🙂😉 mogą tak rozluźnić napięcie mięśni twarzy ,"wyprasować " zmarszczki i zlikwidowac opuchlizne..Naprawdę z całego serca polecam. Nie wspomnę już o miłej atmosferze i radości jaką emanuje i zaraża Ewa.

Gosia