SCULPTURAL FACE LIFTING

Cena: 300 zł Czas trwania: 90 min

 

Sculptural Face Lifting to autorska metoda naturalnego odmładzania autorstwa Yakova Gershkovicha, wiodącego specjalisty w dziedzinie estetyki twarzy w Izraelu i uznanego autorytetu w dziedzinie naturalnego odmładzania i manipulacji na twarzy. Lifting twarzy odbywa się bez operacji i zastrzyków - poprzez tonizowanie, wzmacnianie i rozluźnienie mięśni twarzy, a także wpływanie  na kości twarzo-czaszki. Procedura rzeźbiarskiego liftingu twarzy wykorzystuje wewnętrzne zasoby ciała do odmładzania –poprzez wpływ na krążenie płynu mózgowo-rdzeniowego, stymulowanie krążenia krwi i drenażu limfatycznego; zwiększenie mikrokrążenia w podskórnych warstwach tłuszczu i normalizację oddychania komórkowego.
W rezultacie przywracane jest prawidłowe napięcie i elastyczność mięśni. Mięśnie odzyskują właściwe napięcie, skóra staje się gładka, przywracając twarz do naturalnego kształtu. Rzeźbiarska technika liftingu twarzy daje pozytywne wyniki w następujących obszarach:
•    pomaga odbudować mięśnie, przywraca elastyczność, napina i wygładza skórę przywracając owal twarzy
•    napięcie mięśni wraca do normy
•    eliminuje skurcze i blokady
•    wpływa pozytywnie na metabolizm i odżywienie tkanek
•    poprawia wygląd i elastyczność skóry poprzez stymulację regeneracji komórek skóry i  zmarszczkom


Oprócz napięcia i wzmocnienia twarzy procedura normalizuje stan psycho-emocjonalny, w tym zespół chronicznego zmęczenia. Wewnętrzne bloki i zaciski są usuwane, stres i niepokój znikają.
Technika SCULPTURAL FACE LIFTING łagodzi depresje, uwalnia bloki i napięcia, które narastały przez lata z powodu stresu i niepokoju. Tonuje mięśnie, które podnoszą kąciki oczu i ust, asymetria znika. Osoba wygląda i czuje się w zupełnie inny sposób - młodszy, szczęśliwszy, bardziej pewny siebie - po pierwszej procedurze. W ten sposób występuje również wpływ na sferę emocjonalną osoby. Jest to wyjątkowość i wszechstronność tej techniki.


Sekret sukcesu tej techniki polega na głębokim opracowywaniu mięśni na twarzy, jednocześnie - od zewnątrz przez skórę i przez jamę ustną od wewnątrz.
•    Technika rzeźbiarska - ta pierwsza część obejmuje dokładne i umiejętne manipulowanie twarzą. Modelowanie mięśni uzyskuje się poprzez zewnętrzne masowanie całej twarzy, szyi i dekoltu.
•    Technika wewnątrzustna, wpływa na mięśnie na całej długości od punktu do punktu mocowania mięśni jednocześnie od zewnętrznej i wewnętrznej strony przez jamę ustną, a także pośrednio na kości twarzy czaszki. Dogłębny masaż powoduje rektyfikację twarzy, przywrócenie kształtu i zniwelowanie obrzęków. Wzmacnia i uelastycznia obszary mięśni niedostępne podczas masażu zewnętrznego.  

 

 

Klienci o zabiegach:

Polecam całym sercem! Korzystałam wielokrotnie z usług Armonia Bioodnowa. Pani Ewa to wspaniała osoba, która nie dość, że dopasowuje idealnie zabieg do potrzeb skóry, to również dba o potrzebę duchowego relaksu. Jej zabiegi to totalne wyciszenie i reset, który jest wręcz niebędny w dzisiejszych czasach, a efekty widać natychmiast na twarzy :) Niepowtarzalne miejsce, za którego magią stoi cudowna kobieta!

Anna

Polecam z całego serca❤ Pełen profesjonalizm, piękne miejsce, cudowna Ewa 😍 Gwarancja wysokiej jakości usług 😌

Justyna

Armonia Bioodnowa ☆☆☆☆ tu korzystałam z masażu Kobido po raz pierwszy - rewelacja pod względem relaksu i efektów. Ręce Ewy dzialają cuda 😇 Elastyczna skóra do tego promienna i dotleniona - rewelka 🤗 Zaczęłam również korzystać z kinesiotapingu twarzy nie spodziewałam się że niepozorne "plasterki" 🙂😉 mogą tak rozluźnić napięcie mięśni twarzy ,"wyprasować " zmarszczki i zlikwidowac opuchlizne..Naprawdę z całego serca polecam. Nie wspomnę już o miłej atmosferze i radości jaką emanuje i zaraża Ewa.

Gosia